Про нас

БУЧА АВТО

СТО «Буча-Авто» - станція технічного обслуговування, яка надає повний комплекс послуг автосервісу. За багато років роботи в конкурентному середовищі ми чітко засвоїли для себе два вкрай важливих в сфері обслуговування правила. Перше говорить - обслуговуй якісно. А друге - надавай максимально широкий набір послуг. Працюючи над втіленням цих здавалося б простих цілей ми не відразу, але тим не менш, досягли такого стану нашого розвитку, коли можемо з гордістю повідомляти нашим клієнтам, - «У нас на СТО Ви можете отримати все разом і просто зараз». Графік робіт автосервісу: СТО пн-суб. 08.30–19.30. Мийка пн-нд 08.00-20.00.

  • Якісний сервіс
    Наше СТО оснащене сучасним діагностичним обладнанням, складом запчастин, що регулярно оновлюється, а працівники мають колосальний досвід. Ми готові надати повний спектр послуг від миття вашого автомобіля до складного кузовного ремонту.
  • Гарантії
    Ми розуміємо, наскільки важливо власнику автомобіля бути впевненим у якості виконаних робіт. Найкраща можливість надати клієнту бажане – це надати гарантії на виконані роботи та встановлені запчастини. Ми активно практикуємо цю послугу всім без винятку користувачів нашого сервісу.
  • Індивідуальний підхід
    Наші спеціалісти допоможуть Вам визначитися з вибором, підкажуть чим той чи інший варіант краще.